ՀՀ ոստիկանության թեժ գիծ
  • Ընդհանուր հարցերով
    (+374) 10 54-69-14
    (+374) 10 54-69-12
    Աշխ. ժամեր՝ 9-ից 18-ը: Ընդմիջում՝ 13-ից 14-ը:
    Հանգստյան օրեր՝ շաբաթ, կիրակի:
  • Ճանապարհային ոստիկանություն
    1-77
  • Թրաֆիքինգի և անօրինական միգրացիայի հարցերով
    0800-505-50
  • Անձնագրային և վիզաների վարչություն
    (+374) 10 37-02-64
Ոստիկանության ստորաբաժանումներում գործող Թեժ գծերի պատասխանատուների տվյալները
  • Ընդհանուր հարցերով
    (+374) 10 54-69-14
    (+374) 10 54-69-12
    (պատասխանատու՝ ՀՀ ոստիկանության շտաբի հերթապահ ծառայության վարչության պետ, ոստիկանության գնդապետ Արայիկ Առաքելյան, հեռ. 011-58-76-03)
  • Ճանապարհային ոստիկանություն
    Բջջ. 1-77
    Ճանապարհային ոստիկանության գործունեությանն առնչվող, ինչպես նաև ճանապարհատրանսպորտային պատահարների հետ կապված հարցերով
    (պատասխանատու՝ ճանապարհային ոստիկանության օպերատիվ կառավարման կենտրոնի պետ, ոստիկանության փոխգնդապետ Կարեն Գյուլումյան, հեռ. 010-52-27-63)
  • Անձնագրային և վիզաների վարչություն
    (+374) 10 37-02-64
    (պատասխանատու՝ ՀՀ ոստիկանության ԱՎՎ պետի տեղակալ, ոստիկանության գնդապետ Ահարոն Կարապետյան հեռ. 011-37-06-00)
  • Թրաֆիքինգի և անօրինական միգրացիայի հարցերով
    0800-505-50
    հերթապահ մաս
    (պատասխանատու՝ ՔՈ ԳՎ Թրաֆիքինգի դեմ պայքարի բաժնի պետ, ոստիկանության փոխգնդապետ Հաբեթ Մկրտչյան հեռ. 011- 56-39-63)

ՀՀ պաշտպանության նախարարի հրամանով ոստիկանության մի խումբ վետերաններ պարգևատրվել են «Դրաստամատ Կանայան» և «Վազգեն Սարգսյան» մեդալներով

28.02.2014 15:58 Խրախուսանքներ
ՀՀ պաշտպանության նախարարի հրամանով ոստիկանության մի խումբ վետերաններ պարգևատրվել են «Դրաստամատ Կանայան» և «Վազգեն Սարգսյան» մեդալներով



ՀՀ պաշտպանության նախարարի 2014 թ. հունվարի 20-ի հրամանով, Հայոց բանակի օրվա կապակցությամբ, ոստիկանության մի խումբ վետերաններ պարգևատրվել են`



«Դրաստամատ Կանայան» մեդալով
 

1. Աբրահամյան Սասուն Սերոբի /Երևան/
2. Խաչատրյան Ղազար Սերոբի /Երևան/
3. Ավանյան Արամայիս Զաքար /Երևան/
4. Հարությունյան Բաբկեն Բորիսի /Երևան/
5. Հովհաննիսյան Բայանդուր Ջանիբեկի /Գեղարքունիքի մարզ/
6. Օհանյան Պարգև Հայրիկի /Գեղարքունիքի մարզ/
7. Ղուկասյան Սերժիկ Վարդանի /Կոտայքի մարզ/
8. Սարգսյան Հովհհանես Արամայիսի /Լոռու մարզ/
9. Հայրապետյան Նորիկ Հմայակի /Վայոց Ձորի մարզ/
10. Հարությանյան Լյովա Էդիկի /Սյունիքի մարզ/


«Վազգեն Սարգսյան» մեդալով
 

1. Հովհաննիսյան Փայլակ Գառնիկի /Երևան/
2. Կարապետյան Ազատ Սերյոժայի /Երևան/
3. Այվազյան Պարգև Գրեդենի /Արագածոտնի մարզ/
4. Հարությունյան Ասատուր Սուրենի /Արագածոտնի մարզ/
5. Հարությունյան Կնյազ Փյունիկի /Վայոց Ձորի մարզ/
6. Հարությունյան Հովիկ Սամվելի /Տավուշի մարզ/